اخبار

برگزاری جلسه دفاع دانشجوی کارشناسی ارشد رشته علوم تغذیه گروه (4)
سه شنبه, 23 آبان 1396
      جلسه دفاع پایان نامه آقای جنید بیگدلی دانشجوی دوره کارشناسی ارشد تغذیه (ورودی 93) عنوان پایان نامه :   "... ادامه مطلب...
برگزاری جلسه دفاع دانشجوی کارشناسی ارشد رشته علوم تغذیه گروه (3)
سه شنبه, 23 آبان 1396
      جلسه دفاع پایان نامه آقای مجتبی شفیعی دانشجوی دوره کارشناسی ارشد تغذیه (ورودی 94) عنوان پایان نامه : " ... ادامه مطلب...
برگزاری جلسه دفاع دانشجوی کارشناسی ارشد رشته علوم تغذیه گروه (2)
سه شنبه, 23 آبان 1396
        جلسه دفاع پایان نامه خانم ساجده فیاض جورشری دانشجوی دوره کارشناسی ارشد تغذیه (ورودی 94) عنوان پایان... ادامه مطلب...

میکرو فیوژ

 

MICROFUGE

  • مدل دستگاه: نوژن پارس ایران
  • زمان ورود به آزمایشگاه : شهریور 1391
  • زمینه کاربرد: جداسازی ذرات معلق در محلول موجود در میکرو پیپت
  • مشخصات: دارای رتور ثابت - RPM:3500


 

 

 

 

آمار بازدیدکنندگان

بازدیدکنندگان
3
مطالب
167
وب لینک ها
6
نمایش تعداد مطالب
33253

 

nutrition


دهه های اخیر با وجود آمار فزاینده بیماریهای غیر واگیر و نقش شناخته شده تغذیه در اینگونه بیماریها, این علم اهمیت ویژه ای پیدا نموده است.   همچنین بیمارستانها عمدتا درگیر بیماریهای مرتبط با دو انتهای کاهش و افزایش وزن - سوء تغذیه و چاقی  می باشند. 

 

کشور ما با وجود پیشرفتهای قابل توجه در عرصه علم پزشکی, متاسفانه در مورد علم پایه و کاربردی تغذیه راه نپیموده زیادی را می بایست به سرعت طی نماید.  این مهم میسر نیست مگر با همت جمعی و حمایت جدی مسوولین وزارت متبوع, دانشگاه و دانشکده.  بدیهی است هزینه و توجه  در این قسمت, سرمایه گذاری برای پیشگیری از بیماریها در سطح اولیه میباشد و طبیعتا افتخارو نتایج زود بازده ای را نصیب مسولین نخواهد کرد.

 

دانشگاه مشهد به فضل الهی و با تلاش جمعی چهار نفرپزشک جوان متخصص تغذیه فارغ التحصیل از دانشگاههای معتبر انگلستان می توانند این وظیفه مهم را با برنامه ریزی به ثمر برسانند.  مجموعه پیش  رو برنامه 20 ساله قسمت تغذیه گروه جهت اهداف آموزشی, پژوهشی و درمانی میباشد.